NE ve společnostiZde shromažďujeme všechna NE, která v současné době hýbou českou společností. Vedle sebe zde najdete jak zcela bezvýznamná, tak i závažná NE. Cílem totiž není hodnotit, ale pravdivě a objektivně ukázat, čemu právě teď říkají Češi NE.

Twitter

Tom Cooper

@neviditelnypes Počkat ale kdo seje vítr, sklízí bouři se říká ne?@Dalibor_Hudecek

Google

Grčka je rekla NE: Izbacivanje iz eurozone moglo bi biti bolno ...

Prije 19 h ... UVOĐENJE drahme značilo bi trenutačan pad životnog standarda građana, a pitanje je jesu li Grci toga svjesni.

Google

Shards Of Love (Hurt Forever) - Karaoke texty písní

A já řekl : "Ne, počkej. (Ne, počkej)." A ona řekla : "Ne, už je příliš pozdě. (Ne, už je pozdě)." A já řekl : "Počkej, prosím zůstaň! (Počkej, prosím zůstaň)." Ale ona ...

Google

Okamžitá Půjčka V Hotovosti - Rychlá půjčka do 4500 Kč. - conseils ...

Před 1 dnem ... Eddie řekl ne žádný smysl. “Hej, Zafode,” zavolala, “máš tušení, proč to má ve Vesmíru. Pět let jistou teorii, která skutečně byl.” Trillian pevně.

Google

MISTA 33.díl Romantický výčes pro krátké a dlouhé vlasy ... - YouTube

18. červenec 2013 ... Read moreShow less. Michaela Dolníková · 1 year ago. Moje hlava říká ano, ale moje ruce říkají ne :D. Read moreShow less. TheMistaFashion.

Google

Třískovo 'Ne' komunismu pro Budvar vyhrálo reklamního Louskáčka ...

před 15 hodinami... stejně jako slavný herec, který v 70. letech emigroval a řekl "NE" komunismu, značka říká "NE" kompromisům při výrobě a obchodní strategii.

Google

Euroskop.cz - Dánsko

Již zmiňované referendum o Maastrichtské smlouvě skončilo neúspěchem, když 2. června 1992 malá většina - 50,7 % hlasujících - řekla ne. V opakovaném ...

Google

AC24.cz - Merkelová říká, ne, novým základnám NATO ve východní ...

před 5 hodinami ... Německá kancléřka Angela Merkel uprostřed obav z ruské odvety odporuje NATO volajícímu po trvalém nasazení spojeneckých vojsk v zemích ...

Google

Nebankovní Pujcky Online Pacov - Schválení do 15 min bez ...

Před 1 dnem ... Jak ji nemůžu vyloučit,” řekl ne ten čtvrtek,” hroutil se trochu buráků. “Tady máte jakýkoli vkus, Magrathea sama vypařila, takže neměl nic, dělal ...

Google

Dobrovíz řekla Amazonu ne, ale stavět se zřejmě bude | 5plus2

12. prosinec 2013 ... DOBROVÍZ/HOSTIVICE – Americký internetový obchod Amazon je se svým záměrem postavit obří odbavovací halu v Dobrovízi na dobré cestě.